Все для работ с Windows - лучшей операционной системой от Microsoft. Мы охватываем все, от программы предварительной оценки Windows 10 до Windows 11. Предоставляет вам все последние новости о Windows 10 и не только.

Найкращі практики уникнення помилок перевірки безпеки ядра

0

Щоб виправити різні проблеми з ПК, ми рекомендуємо DriverFix: це програмне забезпечення буде підтримувати ваші драйвери та працювати, тим самим захищаючи вас від поширених помилок комп’ютера та відмови обладнання. Перевірте всі свої драйвери зараз у 3 простих кроки:

 1. Завантажте DriverFix (перевірений файл завантаження).
 2. Клацніть «Почати сканування», щоб знайти всі проблемні драйвери.
 3. Клацніть «Оновити драйвери», щоб отримати нові версії та уникнути несправностей системи.
 • DriverFix цього місяця завантажили 503 476 читачів.

Усі, хто коли-небудь мав Windows як свою операційну систему, чули про помилку ” Синій екран смерті” (BSOD). На жаль, навіть ті, хто оновився до Windows 10, не повністю позбулися цього.

BSOD, як правило, спричинений вірусною інфекцією, а іноді сім несумісністю між вашими драйверами та версією Windows, до якої ви щойно оновили.

Звичайно, хоча більшість випадків вони трапляються випадковим чином, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб вони траплялися рідше.

Ми склали список найкращих практик, щоб уникнути помилок перевірки безпеки перевірки ядра, і вони перераховані легко для читання.


Ми написали багато статей про помилки BSOD, тому обов’язково перегляньте їх, якщо у вас виникнуть такі проблеми.


Що я можу зробити, щоб уникнути помилок перевірки безпеки перевірки ядра?

1 Переконайтесь, що все щільно з’єднаноНайкращі практики уникнення помилок перевірки безпеки ядра

Багато разів BSOD викликається слотами пам’яті або їх відсутністю. Ось чому перевірка, чи все добре підключено та вставлено відповідно в їх слоти, може бути ключовою.

Той самий основний принцип можна застосувати до вашого жорсткого диска. Несправні або пошкоджені жорсткі диски, які мають багато несправних секторів, можуть бути причиною BSOD. Крім того, помилки також можуть траплятися, якщо жорсткий диск не підключено належним чином.

Таким чином, переконавшись, що ваш жорсткий диск у формі наконечника і добре підключений знизить ймовірність помилок BSOD.

Примітка: Перевіряючи слоти пам’яті підключень жорсткого диска, завжди пам’ятайте, що це потрібно робити, коли ПК вимкнено.

2 Оновлюйте Windows

Корпорація Майкрософт завжди випускає нові оновлення для своїх ОС. Ось чому радимо завжди отримувати останні оновлення якомога швидше.

Зазвичай оновлення завантажуються та застосовуються автоматично, але коли з’являються більш важливі, потрібно вручну підтвердити їх завантаження та встановлення.

Для цього просто виконайте такі дії:

 1. Натисніть кнопку Пуск
 2. Клацніть на Налаштування
 3. Виберіть Оновлення та безпека
 4. Перейдіть до Центру оновлення Windows
  1. Клацніть на Перевірити наявність оновлень, якщо жодне ще не завантажено
  2. Клацніть Завантажити, якщо оновлене вже виявленоНайкращі практики уникнення помилок перевірки безпеки ядра

3 Постійно оновлюйте драйвери

Як згадувалося вище, помилка BSOD може статися, коли ваші драйвери занадто старі та більше не сумісні з останнім оновленням Windows, яке ви щойно встановили.

Ось чому їх оновлення до останньої підтримуваної версії є критичним. Щоб отримати більш поглиблене керівництво щодо оновлення драйверів, перегляньте цю чудову статтю.

4 Часто скануйте свій ПК на наявність зловмисного програмного забезпечення

Однією з найпоширеніших причин, чому ви отримуєте BSOD, є те, що ваш ПК має вірусну інфекцію.

Щоб запобігти таким прикрим подіям, часте повне сканування системи може в довгостроковій перспективі позбавити вас багатьох головних болів. Ось чому виконується повне сканування системи, щоб виявити шкідливе програмне забезпечення, яке працює на вашому комп’ютері.

Є кілька рішень, якими ви можете скористатися, наприклад:

Якщо ви вирішите використовувати сторонній антивірус, то ми щиро рекомендуємо Bitdefender. Він оцінюється як Nr. 1 найкращий антивірус у світі, і не дарма.

Завантажте антивірус Bitdefender

5 На всяк випадок створіть резервну копію ПК

Деякі помилки BSOD заважають навіть правильно ввійти в Windows повністю. Якщо це станеться, тоді єдиним рішенням буде або повністю переформатувати диск, або повернутися до попередньої версії Windows за допомогою точки відновлення.

Якщо ви не знаєте, як створити точку відновлення системи, перегляньте цей поглиблений посібник, щоб отримати додаткову інформацію з цього питання.


Не вдається витягти оригінальну копію під час відновлення системи? Дізнайтеся, як вирішити проблему за допомогою цього посібника!


6 Намагайтеся уникати розгону ПК

Хоча розгін ПК для ігор може здатися природним, він також може збільшити ймовірність отримання помилки BSOD. Таким чином, ризикуючи взагалі не грати, аби просто зробити так, щоб ваш ПК запускав гру, трохи плавніше перешкоджає цілі.

Ось чому є гарною ідеєю повернути налаштування ПК до значень за замовчуванням (якщо розгін здійснювався з BIOS) і повністю видалити будь-яке програмне забезпечення для розгону.

Заключні думки щодо профілактичних заходів BSOD

Дотримуючись вищезазначених практик час від часу, ви зможете уникнути будь-яких помилок помилок перевірки безпеки BSOD або ядра.

Однак, якщо вони все-таки трапляються, ви повинні точно знати, що робити в таких ситуаціях. Щоб отримати докладнішу інформацію про те, як поводитися з BSOD, перегляньте цей детальний посібник.

Майте на увазі, що ці помилки можуть траплятися з найрізноманітніших причин, тому дотримання всіх кроків значно зменшить шанс отримати їх.

Чи знайшли ви статтю корисною? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

ПОВ’ЯЗАНІ СТАТТІ, ЩО ВИ ПОВИННІ ПЕРЕВІРИТИ:

Джерело запису: windowsreport.com

Этот веб-сайт использует файлы cookie для улучшения вашего опыта. Мы предполагаем, что вы согласны с этим, но вы можете отказаться, если хотите. Принимаю Подробнее