Все для работ с Windows - лучшей операционной системой от Microsoft. Мы охватываем все, от программы предварительной оценки Windows 10 до Windows 11. Предоставляет вам все последние новости о Windows 10 и не только.

Як користуватися програмою видалення драйверів дисплея у Windows 10 [ПРОСТОГО ПОСІБНИКА]

0

Останнє оновлення: 28 березня 2019 р


Зберігайте свій ПК здоровим, оновлюючи драйвери. Цей інструмент допоможе виявити старі та несправні драйвери та автоматично здійснить пошук хорошої версії. Таким чином, ви будете використовувати всі компоненти вашої системи на повному газі. Перевірте свої драйвери у 3 простих кроки:

 1. Завантажте DriverFix зараз безкоштовно (безпечне завантаження)
 2. Запустіть програму та натисніть піктограму Сканування
 3. Дочекайтеся завершення сканування та починайте встановлювати необхідні драйвери
 • DriverFix успішно завантажено 36 821 читачем цього місяця.

Наявність найновіших драйверів, встановлених на ПК з Windows 10, має вирішальне значення, якщо ви хочете забезпечити максимальну продуктивність та стабільність. Однак іноді можуть виникати проблеми з драйверами, і, можливо, доведеться видалити певні драйвери з ПК.

Якщо у вас виникли проблеми з графічною картою, і вам потрібно видалити її драйвери, можливо, вас зацікавить інструмент під назвою DDU: Видалення драйвера дисплея.

Видалення драйвера дисплея – чудовий інструмент, і в цій статті ми розглянемо такі питання:

 • Видалення драйверів Nvidia Windows 10 – якщо у вас є проблеми з драйверами Nvidia, ви зможете повністю видалити їх за допомогою цього інструменту.

 • Як користуватися DDU – Видалення драйвера дисплея – простий у використанні інструмент, і в цій статті ми покажемо вам, як ним правильно користуватися.

 • Видалення драйверів дисплея AMD, Intel, Nvidia – Видалення драйверів дисплея може видалити з ПК майже будь-який драйвер графічної карти. Інструмент повністю працює з драйверами AMD, Nvidia та Intel.

 • Відображення безпечного режиму видалення драйверів – іноді для того, щоб видалити певний драйвер, рекомендується видалити його з безпечного режиму. Видалення драйвера дисплея може автоматично перейти в безпечний режим і видалити проблемний драйвер з ПК.

 • Видалення драйверів дисплея Nvidia старих версій – Якщо ви хочете повністю видалити старі версії драйверів Nvidia, програма Uninstaller Display Driver може бути ідеальним інструментом для вас.

 • Display Driver Uninstaller портативний – Display Driver Uninstaller – це повністю портативна програма, і вам не потрібно її встановлювати, щоб запустити.

 • Видалення драйвера дисплея AMD чисте – якщо у вас виникли проблеми з драйвером дисплея AMD і ви хочете повністю видалити його з ПК, програма для видалення драйверів дисплея – ідеальний інструмент для вас.

  • *

Що таке програма для видалення драйверів дисплея та як користуватися нею в Windows 10?

 1. Що робить програма видалення драйверів дисплея?
 2. Видаліть драйвер відеокарти за допомогою програми видалення драйверів дисплея
 3. Видаліть драйвери відеокарти з безпечного режиму

Що робить програма видалення драйверів дисплея?

Display Driver Uninstaller – це безкоштовна програма сторонніх розробників, призначена для видалення драйверів відеокарти. Іноді можуть виникати проблеми з графічною картою, і для їх усунення може знадобитися перевстановити драйвери відеокарти.

Ви завжди можете видалити драйвер відеокарти з диспетчера пристроїв або за допомогою спеціальної програми для видалення, але програма видалення драйверів дисплея дозволяє повністю видалити драйвер із ПК.

Деякі драйвери можуть залишати інсталяційні пакети або записи реєстру після їх видалення, але програма Display Driver Uninstaller видаляє всі файли, пов’язані з графічною картою, включаючи інсталяційні пакети та записи реєстру.

Іноді може статися так, що ви не можете видалити драйвер графічної карти через певну помилку в Windows 10, і саме тому такі інструменти, як Display Driver Uninstaller, можуть бути корисними.

Якщо ви стурбовані тим, що встановлений на даний момент драйвер викликає будь-які проблеми у вашій системі, ви можете повністю видалити його з ПК за допомогою цього інструменту.

Оскільки це такий потужний інструмент, перед його використанням рекомендується створити точку відновлення системи. Якщо під час видалення драйвера щось піде не так, ви можете легко відновити систему за допомогою пункту відновлення системи.

Якщо вас цікавить додаткова інформація про те, як створити точку відновлення та як це може вам допомогти, перегляньте цю просту статтю, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати.

Також рекомендується додати Display Driver Uninstaller до списку виключень у вашому антивірусному програмному забезпеченні, щоб воно могло мати повний контроль над вашою системою під час видалення драйвера.


Перевірте, чи DDU заблоковано брандмауером, та додайте його до списку виключень за допомогою цього простого посібника.


Видаліть драйвер відеокарти за допомогою програми видалення драйверів дисплея

Display Driver Uninstaller працює з драйверами Nvidia, AMD та Intel, і для того, щоб видалити драйвер із вашої системи, потрібно виконати такі дії:

 1. Завантажте останню версію програми для видалення драйверів дисплея.
 2. Інструмент буде завантажений у вигляді архіву 7zip. Знайдіть завантажений файл і двічі клацніть його.
  Як користуватися програмою видалення драйверів дисплея у Windows 10 [ПРОСТОГО ПОСІБНИКА]
 3. Тепер вас попросять витягти інструмент. Виберіть місце вилучення та натисніть Витягти.
  Як користуватися програмою видалення драйверів дисплея у Windows 10 [ПРОСТОГО ПОСІБНИКА]
 4. Після вилучення інструменту двічі клацніть піктограму Видалення драйвера дисплея, щоб запустити його.
  Як користуватися програмою видалення драйверів дисплея у Windows 10 [ПРОСТОГО ПОСІБНИКА]
 5. Ви побачите попереджувальне повідомлення про те, що рекомендується використовувати цей інструмент у безпечному режимі. Ви можете завантажитися в безпечний режим, просто вибравши параметр безпечного режиму в меню параметрів запуску. Після вибору безпечного режиму натисніть кнопку перезавантаження . Ви також можете запустити програму, не використовуючи безпечний режим, просто вибравши параметр Звичайний у меню параметрів Запуск. Коли відкриється програма для видалення драйверів дисплея, журнал відображатиме інформацію щодо вашої графічної карти. Ви також можете вибрати драйвер відеокарти в меню праворуч, але в більшості випадків програма Display Driver Uninstaller повинна автоматично виявляти драйвер вашої відеокарти.
 6. Ви побачите три кнопки, доступні зліва. Якщо ви встановлюєте новий драйвер для вашої відеокарти, просто натисніть кнопку Очистити та перезапустити. Якщо ви встановлюєте нову відеокарту, ви можете скористатися кнопкою Очистити та вимкнути, щоб видалити драйвер та вимкнути ПК. Також є можливість очистити драйвер без перезапуску системи, але іноді ця опція може спричинити незначні проблеми з вашим ПК.
  Як користуватися програмою видалення драйверів дисплея у Windows 10 [ПРОСТОГО ПОСІБНИКА]
 7. Вибравши бажаний параметр, зачекайте, поки програма Display Driver Uninstaller видалить драйвер.

Після перезавантаження ПК драйвер дисплея буде повністю видалено, і всі проблеми, пов’язані з драйверами графічної карти, будуть вирішені. Тепер вам просто потрібно встановити новий драйвер для вашої відеокарти та перевірити, чи проблема вирішена.


Хочете найновіші драйвери графічного процесора? Додайте цю сторінку в закладки та завжди залишайтеся в курсі останніх і найсвіжіших версій.


Видаліть драйвери відеокарти з безпечного режиму

Якщо вам не вдається отримати доступ до безпечного режиму за допомогою програми видалення драйверів дисплея, ви можете запустити інструмент безпосередньо з безпечного режиму. Щоб увійти в безпечний режим, потрібно виконати наступне:

 1. Натисніть кнопку Пуск, утримуйте клавішу Shift і натисніть кнопку живлення. Утримуючи клавішу Shift, виберіть опцію Перезапустити.
  Як користуватися програмою видалення драйверів дисплея у Windows 10 [ПРОСТОГО ПОСІБНИКА]
 2. Коли комп’ютер перезавантажиться, виберіть Усунення несправностей> Додаткові параметри> Параметри запуску та натисніть кнопку Перезапустити.
 3. Ви побачите список варіантів. Виберіть будь-яку версію безпечного режиму, натиснувши відповідний номер на клавіатурі.
 4. Після запуску безпечного режиму запустіть програму видалення драйверів дисплея та виконайте вказівки вище, щоб видалити драйвер дисплея.

Безпечний режим не працює? Не панікуйте, цей посібник допоможе вам уникнути проблем із завантаженням.


Як бачите, програма Display Driver Uninstaller – це простий, але потужний інструмент, і для того, щоб використовувати її, вам не потрібно встановлювати її на свій ПК. Це означає, що ви можете без проблем запустити цей інструмент на будь-якому ПК.

Що стосується сумісності, програма Display Driver Uninstaller повністю сумісна зі старими версіями Windows і підтримує 32-розрядні та 64-розрядні системи.

Ми також маємо зазначити, що цей інструмент підтримує декілька мов, тому цілком можливо, що ваша рідна мова є у списку перекладів.

Нарешті, цей інструмент досить легкий і не використовує велику частину ресурсів вашого комп’ютера, тому ви можете без проблем запускати його майже на будь-якому комп’ютері.

Видалення драйвера дисплея – надзвичайно корисний інструмент, особливо якщо у вас проблеми з графічною картою, і вам потрібно видалити всі сліди старих драйверів дисплея. Оскільки цей інструмент досить простий, він буде корисний як досвідченим, так і простим користувачам.

Якщо у вас є інші запитання щодо DDU, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче, і ми обов’язково подивимось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Примітка редактора: Ця публікація спочатку була опублікована в листопаді 2016 року і відтоді була повністю оновлена ​​та оновлена ​​для оновлення, точності та всебічності.

Джерело запису: windowsreport.com

Этот веб-сайт использует файлы cookie для улучшения вашего опыта. Мы предполагаем, что вы согласны с этим, но вы можете отказаться, если хотите. Принимаю Подробнее